29-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2020

23.10.2020

Початок жовтня також був надзвичайно насиченим, адже нам, зокрема, вдалося взяти участь у такій знаковій події, як «29-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2020»,  що відбувалася з 7 по 9 жовтня 2020 року у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті 15.

Виставка PUBLIC HEALTH вже більше 20-ти років провадить свою діяльність і носить звання головної медичної події України, і щороку об’єднуючи на своїх просторах медичних фахівців з усієї Європи. Більше деталей про виставку за посиланням:

https://www.publichealth.com.ua/ru-RU/about_exhibition.aspx

Ми надзвичайно задоволені результатами виставки! Відвідувачі нашого стенду були приємно вражені інноваційністю представленого нами обладнання і професіоналізмом наших експертів. Тож цього місяця ми стали на крок ближчими до здійснення нашої Мрії – популяризація новітніх медичних апаратів серед провідних медичних фахівців України.

Ми вкотре впевнилися, що живе спілкування є необхідним елементом у встановленні партнерських зв’язків. Тому слідкуйте за нашими новинами і разом з нами долучайтеся до найгучніших медичних подій цього року!

ТОВ "МРІЯ-МЕДІКАЛ" - 2020