Діяльність нашої компанії

23.10.2020

ТОВ «Мрія-Медікал»  постійно працює над розширенням партнерської мережі. Епідемія Covid-19 стала на заваді проведенню відкритих бізнес-заходів, але ми не втратили зв’язку з нашими постійними замовниками та партнерами-виробниками.

Чому медичним підприємцям та лікарям корисно відвідувати виставки? Ми переконалися, що участь у виставках неодмінно призводить до встановлення надзвичайно корисних бізнес-контактів. Саме тому ми не лише демонструємо свою продукцію, а й виступаємо в якості щорічних відвідувачів таких знакових подій, як, зокрема, «MEDICA» у Дюссельдорфі. Виставка проходить кожного року у листопаді та об’єднує медичних представників з усього світу. Завдяки таким заходам фахівці ТОВ «Мрія-Медікал» лишаються в курсі останніх тенденцій у світі медичного обладнання і мають змогу ділитися цими знаннями зі своїми партнерами в Україні.

Вже другий рік поспіль наша команда відвідує виставку «Arab Health» у Дубаї, де відбувається демонстрація останніх розробок від провідних виробників медичного обладнання з усього світу. На сьогоднішній день ми є офіційним представником багатьох світових виробників медичного обладнання та відіграємо визначальну роль у підвищенні ефективності різноманітних послуг в медичних закладах усієї країни.

Тож кому буде цікаво наочне знайомство з нашою компанією? У першу чергу, наші клієнти – це ті медичні заклади, що прагнуть розширити асортимент своїх послуг, шляхом введення в експлуатацію новітніх розробок на ринку медичного обладнання. У нашому асортименті представлена апаратура, цілком унікальна за своїми функціями та призначенням. Також у нас ви знайдете останні версії добре знайомих приладів, тож якщо ваш медичний заклад перебуває на етапі становлення чи реновації, ТОВ «Мрія-Медікал» стане ідеальним партнером-постачальником сучасного медичного обладнання.

ТОВ "МРІЯ-МЕДІКАЛ" - 2020